Veleučilište u Slavonskom Brodu

  
.

Izv. prof. dr. sc. Krunoslav Mirosavljević, dipl. ing. kem., prof. v. š., Dekan

Krunoslav.Mirosavljevic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492801

 konzultacije: ponedjeljak 13:00 – 15:00 (najaviti se na e-mail)


dr. sc. Teuta Benković-Lačić, dipl. ing. agr., prof. v. š., Prodekanica za nastavu

Teuta.Benkovic.Lacic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492630

konzultacije: ponedjeljak 12.00-14.00 sati (najaviti se na e-mail)


dr. sc. Božica Japundžić-Palenkić, dipl. ing. agr., prof. v. š., v. d., Pročelnica Poljoprivrednog odjela

Bozica.JPalenkic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492639

konzultacije: utorak 13.00-15.00 sati


dr. sc. Slavica Antunović, dipl. ing. polj., prof. v. š.

Slavica.Antunovic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492808

konzultacije: utorak 13:00 – 15:00


Robert Benković, mag. ing. agr., v. pred.

Robert.Benkovic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492639

konzultacije: ponedjeljak 13:00 – 15:00


Izv. prof. dr. sc. Mihaela Blažinkov, dipl. ing. agr., pred.

Mihaela.Blazinkov@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492631

konzultacije: srijeda 11:00 – 13:00


Ljiljana Božić Ostojić, dipl. ing. polj., v. pred.

Ljiljana.BozicOstojic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492808

konzultacije: utorak 11:00 – 13:00


Maja Čuletić Čondrić, prof., v. pred.

Maja.CuleticCondric@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492631

konzultacije: utorak 10:00 – 11:00 (najaviti se na e-mail)


Marko Martinović, mag. ing. rač., v. pred.

Marko.Martinovic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492631

konzultacije: elektroničkim putem


dr. sc. Nataša Romanjek Fajdetić, dipl. ing. agr., v. pred.

Natasa.RFajdetic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492636

konzultacije: četvrtak 13:00 – 15:00


doc. dr. sc. Milan Stanić, dipl. oec., v. pred.

Milan.Stanic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492807

konzultacije: ponedjeljak 10:00 – 12:00


Hrvoje Sivrić, mag. cin., v. pred., Prodekan za razvoj i stručni rad

Hrvoje.Sivric@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +385 (0)981625052

konzultacije: srijeda 12:00 – 14:00 (najaviti se na e-mail)


Branimir Vujčić, mag. ing. agr., v. pred.

Branimir.Vujcic@vusb.hr

Slavonski Brod, Hrvatska

Telefon: +38535492636

konzultacije: četvrtak 13:00 – 15:00


Bilinogojstvo

Menadžment

Strojarstvo