Ispiti - obavijesti i rezultati

Mehanika II vrijeme i mjesto održavanja ispita (12.11.)
10.11.2019.

Ispit će se održati u petak, 15.11. u 8.00 sati na Strojarskom fakultetu u 102 predavaonici.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Materijali I - usmeni ispit (26. 9. 2019.)
25.9.2019.

Usmeni ispit iz kolegija Materijali I u okviru dekanskog ispitnog roka od 23. 9. 2019. i uvid u rezultate je u četvrtak, 26. rujna 2019. u 15:00 h u učionici VUSB 2, Matije Gupca 24.

Slavica Kladarić, dipl. ing., v. pred.

Čvrstoća - rezultati ispita (24.9.)
24.9.2019.

Usmeni dio ispita i pregled pismenih biti će u srijedu, 25.9. u 10.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Elementi konstrukcija - Dekanski rok
23.9.2019.

Pismeni i usmeni dio ispita je u srijedu u 11.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika II usmeni ispit na Dekanskom roku
19.9.2019.

Usmeni dio ispita održati će se u ponedjeljak odmah iza pismenog u 12.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Kontrola kvalitete - rezultati ispita (17.9.2019.)
18.9.2019.

832S 63% 3

994S 31% 1

1137S 59% 2

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

Obnovljivi izvori energije - rezultati ispita (17.9.2019.)
18.9.2019.

945S 12/50 1

751S 22/50 1

933S 26/50 2

971S KOL 2

862S 22/50 1

930S 26/50 2

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

RPD i AutoCAD - rezultati ispita
16.9.2019.

1102S - dobar ( 3 ) - RPD

1166S - dovoljan ( 2 ) - RPD

1258S - odličan ( 5 ) - ACAD

1257S - odličan ( 5 ) - ACAD

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.


Čvrstoća - rezultati ispita
13.9.2019.

Usmeni dio ispita i pregled pismenih biti će u ponedjeljak, 16.9. u 8.30 sati na SFSB.

1154S 10/100; 1114S 13/100; 1257S 0/100; 1066S 14/100; 1194S 41/100; 1202S 11/100; 1087S 21/100; 1089S 29/100; 1228S 22/100 nedovoljan (1)

1224S 51/100 dovoljan (2)

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Teorija konstruiranja - predaja programa
13.9.2019.

Predaja programa održati će se u srijedu, 18.9. u 9.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Elementi konstrukcija - usmeni ispit
13.9.2019.

Usmeni dio ispita održati će se u srijedu, 18.9. u 9.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Programiranje NC strojeva - promjena vremena početka ispita (16.9.2019.)
13.9.2019.

Ispit iz NC strojeva i robota održat će se s početkom u 10 sati umjesto u 8 sati  u ponedjeljak 16.9.2019.

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

Mehanika II rezultati ispita (9.9.)
11.9.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih biti će u petak, 13.9. u 8.30. na SFSB.

1257S 32/100 nedovoljan (1)

1238S 43/100 nedovoljan (1)

1163S 32/100 nedovoljan (1)

1087S 26/100 nedovoljan (1)

1207S 0/100 nedovoljan (1)

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Čvrstoća - vrijeme i mjesto održavanja ispita (12.9.)
10.9.2019.

Ispit će se održati u četvrtak, 12.9. u 10.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika I rezultati ispita (9.9.)
9.9.2019.

1087S 52/100 dovoljan (2)

1002S 5/100 nedovoljan (1)

1202S 10/100 nedovoljan (1)

1190S 10/100 nedovoljan (1)

Ispiti se mogu pogledati u utorak, 10.9. u 9.00 sati na SFSB ili u uredu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Obavijest u vezi ispitnog roka kod O. Maglić, dipl. ing. stroj (12.9.2019.) NOVO!
9.9.2019.

ispiti iz kolegija Priprema proizvodnje, Upravljanje materijalom, Teorija i tehnika mjerenja, Hidraulički strojevi održat će se 12.9.2019 s početkom u 12:00 sati u VUSB2.

Olivera Maglić, dipl. ing. stroj.

Održavanje postrojenja - rezultati ispita (3.9.2019.)
9.9.2019.

Rezultati su vidljivi na Studomatu.

prof. dr. sc. T. Šarić

RPD i AutoCAD - vrijeme i mjesto održavanja ispita
8.9.2019.

Ispita održati će se u PETAK, 13.9. u 17.00 sati u informatičkoj učionici.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika II - vrijeme i mjesto održavanja ispita
6.9.2019.

Pismeni dio ispita održati će se u utorak, 10.9. u 9.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Obavijest u vezi ispitnog roka kod O. Maglić, dipl. ing. stroj (12.9.2019.)
9.9.2019.

Ispiti iz kolegija Priprema proizvodnje, Upravljanje materijalom, Teorija i tehnika mjerenja, Hidraulički strojevi održat će se 12.9.2019 s početkom u 10:00 sati u VUSB2.

Olivera Maglić, dipl. ing. stroj.

Kontrola kvalitete - rezultati ispita (3.9.2019.)
3.9.2019.

1139S    50/100

1257S     0

1026S     54/100

980S       37/100

1163S     30/100

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković




Obavijest u vezi ispita kod M. Stoić, mag. ing. mech. za rok 3.9.2019.
2.9.2019.

Ispiti iz Osnova tehnologije, Obradnih sustava, Strojevi i oprema praksa, Stručna praksa i Kontrola i upravljanje procesima umjesto 3.9.2019. održat će se 5.9.2019. u 9.30. Ispiti će se održati u Gupčevoj 24.

Ispit iz Tehnologije II održat će se 3.9.2019. s početkom u 11.30 u Gupčevoj 24.

M. Stoić, mag. ing. mech. 

Čvrstoća - rezultati ispita (29.8.)
2.9.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih ispita biti će u srijedu, 4.9. u 8.30 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Teorija konstruiranja - pregled radova i prezentacija gotovih radova
30.8.2019.

Pregled radova i prezentacija gotovih radova biti će u srijedu, 4.9. u 10.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Programiranje CNC strojeva - promjena termina ispita (2.9.2019.)
29.8.2019.

Ispit zakazan za 2.9.2019. održava se s početkom u 10 sati u mjesto u 8 sati.

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

Elementi konstrukcija - usmeni dio ispita
30.8.2019.

Usmeni ispit održati će se u SRIJEDU, 4.9. u 9.00 sati na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika II - rezultati ispita (28.8.)
28.8.2019.

Pregled pismenih ispita i usmeni ispit održati će se u ponedjeljak, 2.9. u 8.30 na SFSB.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Obavijest u vezi ispitnog roka 12.9.2019.
27.8.2019.

Ispitni rok predviđen za 12.09.2019. održat će se navedenog nadnevka u 16,00 sati   iz sljedećih kolegija:

- Kompresori i ventilatori

- Sustavi za iskorištavanje sunčeve energije

- Dizalice topline

- Tlačna oprema i cjevovodi

- Održavanje energetskih postrojenja

dr.sc. JOSIP JUKIĆ, dipl. ing. str.,prof.v.š.


Mehanika I - rezultati ispita (26.8.)
26.8.2019.

1194S 14/100 nedovoljan (1)

1202S 24/100 nedovoljan (1)

1224S 57/100 dovoljan (2)

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Elementi konstrukcija - vrijeme i mjesto održavanja ispita
26.8.2019.

Pismeni dio ispita održati će se u srijedu, 28.8. u 9.00 sati na SFSB, a obavijest o usmenom dijelu ispita biti će naknadno.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

AutoCAD - vrijeme i mjesto održavanja ispita
26.8.2019.

Ispit će se održati u ponedjeljak, 26.8. u 17.00 sati u informatičkoj učionici.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika II - vrijeme i mjesto održavanja ispita
23.8.2019.

Pismeni dio ispita održati će se u utorak, 27.8. u 11.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Elementi konstrukcija - usmeni ispit
8.7.2019.

Ispit će se održati u srijedu, 10.7. u 9.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Čvrstoća - rezultati ispita – IZVANREDNI
5.7.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih biti će u ponedjeljak, 8.7. u 11.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Čvrstoća - rezultati ispita - REDOVITI
5.7.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih biti će u ponedjeljak,  8.7. u 11.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Obnovljivi izvori energije - rezultati ispita (4.7.2019.)
5.7.2019.

935S        74%

751S        38%

966S        64%

1150S       50%

814S            62%

1048S        80%

933S        44%

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

AutoCAD - rezultati ispita
3.7.2019.

1. 1055S - dobar ( 3 )

2. 1208S - dovoljan ( 2 )

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika I - rezultati ispita (2.7.)
3.7.2019.

1061S    2 boda

1189S    43 boda

1194S    34 boda

1224S    20 bodova

1087S    14 bodova

Ispiti se mogu pogledati u petak, 5.7. u 13.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Obnovljivi izvori energije - termin ispita (4.7.2019.)
3.7.2019.

Ispit iz Obnovljivih izvora energije održat će se 4.7. s početkom u 11:30 sati.   

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

Mehanika II rezultati ispita - izvanredni
2.7.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih radova biti će u petak, 5.7. u 13.00 sati.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika II - rezultati ispita redoviti
2.7.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih radova biti će u petak, 5.7. u 13.00 sati.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika I - vrijeme i mjesto održavanja ispita (2.7.)
1.7.2019.

Ispit će se održati u 12.00 sati na Strojarskom fakultetu ( umjesto u 9.00 sati kako je predviđeno)!

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

OBAVIJEST O PROMJENI SATNICE ODRŽAVANJA ISPITA IZ KOLEGIJA TOPLINA I TOPLINSKI STROJEVI 28.06.2019.
21.6.2019.

Pismeni ispit iz kolegija Toplina i toplinski strojevi održat će se 28.06.2019. u 12,00 sati umjesto u predviđenih 9,00 sati.

Nataša Veljić, dipl. ing. stroj., pred.

Engleski tehnički jezik I i II - ispiti zakazani za 24.06.2019.
18.6.2019.

Ispiti iz Engleskog tehničkog jezika I i II zakazani za 24.06.2019., održat će se 26.06.2019. u 16 h u SŠ M. A. Reljkovića.

Prijava na studomatu ostaje s 24.06.2019.

J. Vujčić, prof.

Čvrstoća - rezultati ispita (17.6.) IZVANREDNI
17.6.2019.

Usmeni ispit i pregled ispita održati će se u srijedu, 19.6. u 9.00 sati na Strojarskom fakultetu. Ukoliko se termin podudara s ranije dogovorenim terminom biti će nova obavijest. Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Čvrstoća - rezultati ispita (17.6.) REDOVITI
17.6.2019.

Usmeni ispit i pregled ispita održati će se u srijedu, 19.6. u 9.00 sati na Strojarskom fakultetu. Ukoliko se termin podudara s ranije dogovorenim terminom biti će nova obavijest.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Teorija konstruiranja - prezentacija radova
16.6.2019.

Prezentacija radova održati će se u utorak,  18.6. u 16.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Potrebno je donijeti: ispisani i uvezani seminarski rad, CD - DVD sa svim datotekama podijeljenim po mapama s imenima pojedinih članova skupina i prezentaciju na USBu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Elementi konstrukcija - usmeni ispit
15.6.2019.

Ispit će se održati u utorak,  18.6. u 9.30 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika II - rezultati ispita IZVANREDNI
15.6.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih ispita biti će u ponedjeljak, 17.6. u 15.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika II - rezultati ispita REDOVITI
15.6.2019.

Usmeni ispit i pregled pismenih ispita biti će u ponedjeljak, 17.6. u 15.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Energetski auditi - promjena vremena početka ispita (13.6.2019.)
12.6.2019.

Ispit iz Energetskih audita 13.6.2019. održava se s početkom u 10 sati.

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

AutoCAD - rezultati ispita
12.6.2019.

1196S - dobar ( 3 )

1089S - vrlo dobar ( 4 )

Ivica Lacković, dipl. ing.,v. pred.

Čvrstoća rezultati kolokvija redoviti
10.6.2019.

Kolokviji se mogu pogledati u utorak u 9.00 sati na Strojarskom fakultetu.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Engleski tehnički jezik - odgoda ispita (10.6.2019.)
10.6.2019.

Zbog spriječenosti predmetnog nastavnika ispit se odgađa za srijedu 12.6.2019. u 16:00 sati.

Za obavijest: Studentska referada

Programiranje NC strojeva - termin K2 - izvanredni studij (5.6.2019.)
31.5.2019.

Obavještavaju se izvanredni studenti da će se kolokvij K2 iz Programiranja NC strojeva održati 5. lipnja s početkom u 15,30 sati.

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković

Rezultati ispita iz RPD-a i AutoCAD-a
27.5.2019.

RPD: 1153S dovoljan (2); 1078S dovoljan (2)

AutoCAD: 1226S - dobar ( 3 ); 1194S - vrlo dobar ( 4 ); 1225S - dovoljan ( 2 ); 1196S - nedovoljan ( 1 )

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

AutoCAD i RPD vrijeme i mjesto održavanja ispita
21.5.2019.

Ispit će se održati u petak,  24.5. u 17.00 sati u informatičkoj učionici.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Obnovljivi izvori energije - termin ponovljenog kolokvija (22.5.2019.)
20.5.2019.

Ponovljeni kolokvij iz Obnovljivih izvora energije (K1 ili K2) održat će se 22.5. s početkom u 10 sati. Kolokviju mogu pristupiti i redoviti i izvanredni studenti koji su položili K1 ili K2. Studenti koji nisu položili ni K1 ni K2 nemaju pravo pristupiti ponovljenom kolokviju.

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković 

Elementi konstrukcija ispit (17.5.)
16.5.2019.

Ispit će se održati na Strojarskom fakultetu u 12.00 sati.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Mehanika I rezultati ispita (15.5)
16.5.2019.

Pregled ispita, upis ocjena i usmeni ispit biti će u petak, 17.5 u 11.00 sati na Strojarskom fakultetu. Studenti koji su spriječeni neka se jave mailom za dogovor.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

AutoCAD - ispit (16.5.) vrijeme i mjesto održavanja ispita
16.5.2019.

Ispit će se održati 16.5. u informatičkoj učionici u 17.00 sati.

Ivica Lacković, dipl. ing., v. pred.

Teorija i tehnika mjerenja, Upravljanje materijalom - promjena vremena održavanja ispita (9.5.2019.)
7.5.2019.

Ispiti zakazani za četvrtak 9.5.2019., održat će se s početkom u 17:00 sati u Gupčevoj 24.

Olivera Maglić, dipl. ing. stroj.

RPD - promjena termina ispitnog roka (11.4.2019.)
10.4.2019.

Ispit će se održati u petak, 12.4.2019. u računalnoj učionici s početkom u 17:00 sati. Ivica Lacković, dipl. ing.

Vusb

Prijavite se

Elektronička pošta

Elektronički identitet

Studomat