Nastavnici

Hrvoje Sivrić, mag. cin. v. pred., Prodekan za razvoj i stručni rad 
Hrvoje.Sivric@vusb.hr 
Ured: 306
Telefon: +385 (0)98 162 5052
Konzultacije: srijeda od 12 sati do 14 sati (potrebno se najaviti na e-mail) 

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković, dipl. ing. stroj. prof. v. š, Pročelnik Tehničkog odjela 
Mladen.Bosnjakovic@vusb.hr 
Ured: 302
Telefon: +385 (0)35 492 634
Konzultacije: četvrtak od 12 sati do 14 sati

dr. sc. Josip Jukić, dipl. ing. stroj. prof. v. š. 
Josip.Jukic@vusb.hr 
Ured: 314
Telefon: +385 (0)35 492 800
Konzultacije: četvrtak od 12 sati do 14 sati

Slavica Kladarić, dipl. ing. stroj. v. pred. 
Slavica.Kladaric@vusb.hr 
Ured: 301
Telefon: +385 (0)35 492 635
Konzultacije: četvrtak od 09 sati do 11 sati

Ivica Lacković, dipl. ing. stroj. v. pred. 
Ivica.Lackovic@vusb.hr 
Ured: 301
Telefon: +385 (0)35 492 635
Konzultacije: četvrtak od 09 sati do 10 sati

Marija Stoić, mag. ing. mech. v. pred. 
Marija.Stoic@vusb.hr 
Ured: 309
Konzultacije: četvrtak od 10 sati do 12 sati

Nataša Veljić, dipl. ing. stroj. pred. 
natasa.veljic@vusb.hr 
Ured: 314
Konzultacije: četvrtak od 12 sati do 13 sati 

Maja Čuletić Čondrić, prof. v. pred. 
Maja.CuleticCondric@vusb.hr 
Ured: 309
Konzultacije: utorak od 11 sati do 12 sati

Marko Martinović, mag. ing. rač. v. pred. 
Marko.Martinovic@vusb.hr 
Ured: 308
Telefon: +385 (0)35 492 631
Konzultacije: utorak od 13 sati do 14 sati

Olivera Maglić, dipl. ing. stroj., pred.
Olivera.Maglic@vusb.hr
Ured:314
Telefon: +385 (0)494 447

Vusb

Prijavite se

Elektronička pošta

Elektronički identitet

Studomat