Nastavnici

izv. prof. dr. sc. Krunoslav Mirosavljević prof. v. š., Dekan
Krunoslav.Mirosavljevic@vusb.hr 
Ured: Dekanat
Telefon: +385 (0)35 492 801

dr. sc. Teuta Benković-Lačić, dipl. ing. agr. prof. v. š., Prodekanica za nastavu 
Teuta.BenkovicLacic@vusb.hr 
Ured: 303
Telefon: +385 (0)35 492 630
Konzultacije: ponedjeljak od 12 sati do 14 sati

Hrvoje Sivrić, mag. cin. v. pred., Prodekan za razvoj i stručni rad 
Hrvoje.Sivric@vusb.hr 
Ured: 306
Telefon: +385 (0)98 162 5052
Konzultacije: srijeda od 12 sati do 14 sati (potrebno se najaviti na e-mail)  

dr. sc. Božica Japundžić-Palenkić, dipl. ing. agr. prof. v. š., Pročelnica Poljoprivrednog odjela 
Bozica.JPalenkic@vusb.hr
Ured: 313
Telefon: +385 (0)35 492 808 
Konzultacije: utorak od 13 sati do 15 sati

dr. sc. Slavica Antunović, dipl. ing. polj. prof. v. š. 
Slavica.Antunovic@vusb.hr 
Ured: 310
Telefon: +385 (0)35 492 808 
Konzultacije: srijeda od 13 sati do 15 sati

Robert Benković, mag. ing. agr. v. pred. 
Robert.Benkovic@vusb.hr 
Ured: 313
Telefon: +385 (0)35 492 807
Konzultacije: ponedjeljak od 09 sati do 11 sati  

Ljiljana Božić Ostojić, dipl. ing. polj. v. pred. 
Ljiljana.BozicOstojic@vusb.hr 
Ured: 310
Telefon: +385 (0)35 492 808 
Konzultacije: četvrtak od 13 sati do 15 sati

prof. dr. sc. Mihaela Blažinkov, dipl. ing. agr. v. pred. 
Mihaela.Blazinkov@vusb.hr 
Ured: 308
Konzultacije: četvrtak od 08 sati do 10 sati

dr. sc. Nataša Romanjek Fajdetić, dipl. ing. agr. prof. v. š.,
Natasa.RFajdetic@vusb.hr
Ured: 311
Telefon: +385 (0)35 492 636 
Konzultacije: četvrtak od 09 sati do 10 sati, petak od 13 sati do 14 sati   


Branimir Vujčić, mag. ing. agr. v. pred. 
Branimir.Vujcic@vusb.hr 
Ured: 311
Telefon: +385 (0)35 492 636 
Konzultacije: utorak od 09 sati do 10 sati, četvrtak od 13 sati do 14 sati

Vusb

Prijavite se

Elektronička pošta

Elektronički identitet

Studomat