Poljoprivredni odjel

izv. prof. dr. sc. Krunoslav Mirosavljević prof. v. š., Dekan
Krunoslav.Mirosavljevic@vusb.hr 
Ured: Dekanat
Telefon: +385 (0)35 492 801

dr. sc. Teuta Benković-Lačić, dipl. ing. agr. prof. v. š., Prodekanica za nastavu 
Teuta.BenkovicLacic@vusb.hr 
Ured: 303
Telefon: +385 (0)35 492 630

Hrvoje Sivrić, mag. cin. v. pred., Prodekan za razvoj i stručni rad 
Hrvoje.Sivric@vusb.hr 
Ured: 306
Telefon: +385 (0)98 162 5052

dr. sc. Božica Japundžić-Palenkić, dipl. ing. agr. prof. v. š., Pročelnica Poljoprivrednog odjela 
Bozica.JPalenkic@vusb.hr
Ured: 313
Telefon: +385 (0)35 492 808 

dr. sc. Slavica Antunović, dipl. ing. polj. prof. v. š. 
Slavica.Antunovic@vusb.hr 
Ured: 310
Telefon: +385 (0)35 492 808 

Robert Benković, mag. ing. agr. v. pred. 
Robert.Benkovic@vusb.hr 
Ured: 313
Telefon: +385 (0)35 492 807 

Ljiljana Božić Ostojić, dipl. ing. polj. v. pred. 
Ljiljana.BozicOstojic@vusb.hr 
Ured: 310
Telefon: +385 (0)35 492 808 

prof. dr. sc. Mihaela Blažinkov, dipl. ing. agr. v. pred. 
Mihaela.Blazinkov@vusb.hr 
Ured: 308

dr. sc. Nataša Romanjek Fajdetić, dipl. ing. agr. prof. v. š.,
Natasa.RFajdetic@vusb.hr
Ured: 311
Telefon: +385 (0)35 492 636 


Branimir Vujčić, mag. ing. agr. v. pred. 
Branimir.Vujcic@vusb.hr 
Ured: 311
Telefon: +385 (0)35 492 636 

Vusb

Prijavite se

Elektronička pošta

Elektronički identitet

Studomat