Tehnički odjel

doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković, dipl. ing. stroj. prof. v. š, Pročelnik Tehničkog odjela
Mladen.Bosnjakovic@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska
Telefon: +385 35492634

dr. sc. Josip Jukić, dipl. ing. stroj. prof. v. š.
Josip.Jukic@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska
Telefon: +385 35492800

Slavica Kladarić, dipl. ing. stroj. v. pred.
Slavica.Kladaric@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska
Telefon: +38535492634

Ivica Lacković, dipl. ing. stroj. v. pred.
Ivica.Lackovic@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska
Telefon: +38535492635

Marija Stoić, mag. ing. mech. v. pred.
Marija.Stoic@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska

Nataša Veljić, dipl. ing. stroj. pred.
natasa.veljic@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska

Maja Čuletić Čondrić, prof. v. pred.
Maja.CuleticCondric@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska

Marko Martinović, mag. ing. rač. v. pred.
Marko.Martinovic@vusb.hr
Slavonski Brod, Hrvatska
Telefon: +38535492631
Vusb

Prijavite se

Elektronička pošta

Elektronički identitet

Studomat